Mąstau ir rašauApie moters paslaptį…

2020-11-080
https://minciudovanos.lt/wp-content/uploads/2020/11/zavingoji2.jpg

J. ir S. knyga „Žavingoji“ nuo pirmųjų puslapių įtraukia lyg detektyvas – subtilus, paslaptingas ir labai labai atpažįstamas, nes… subalansuotas moterims. Knygoje prisimenama A.Čechovo mintis, kad „bet koks idiotas gali išgyventi krizę, tačiau jus išvargina diena po dienos slenkantis gyvenimas.“ Tad kalbama ne tik apie gražiausias ir įspūdingiausias akimirkas. Žodis po žodžio atkleidžiamos ir moteriškos...

J. ir S. knyga „Žavingoji“ nuo pirmųjų puslapių įtraukia lyg detektyvas – subtilus, paslaptingas ir labai labai atpažįstamas, nes… subalansuotas moterims.

Knygoje prisimenama A.Čechovo mintis, kad „bet koks idiotas gali išgyventi krizę, tačiau jus išvargina diena po dienos slenkantis gyvenimas.“ Tad kalbama ne tik apie gražiausias ir įspūdingiausias akimirkas.

Žodis po žodžio atkleidžiamos ir moteriškos kasdienybės spalvos.

Sakinys po sakinio tęsiama mintis apie MOTERĮ – jos pasaulį. Atskleidžiama jos jėga – nuo pasaulio sukūrimo iki šių dienų. Moters… Kiekvienos – be išimties.

Puslapis po puslapio pasakojama istorija apie  kiekvieną – gražią, unikalią, vienintelę moterį… Išskirtinį Dievo kūrinį…

ŽAVINGOJI – kiekvienai moteriai… Ypač tinka pilkiems rudens vakarams arba esant pilkai ir lietingai nuotaikai.

 

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *