APIE MANEAdelė Žeimytė

https://minciudovanos.lt/wp-content/uploads/2020/01/adele-apie-mane.png

MINČIŲ DOVANOSKviečiu į kelionę po fraktalų ir neurografikos pasaulį

Piešdama atrandu savo gyvenimo spalvas – mažėja stresas, auga savivertė, atsiranda daugiau energijos tikslų bei svajonių įgyvendinimui.

Visada sakiau, kad piešti nemoku… Bet… vieną dieną, kai gyvenime ėmė trūkti spalvų, atkeliavo fraktaliniai piešiniai. Šia technika pirmiausia piešiau norėdama geriau pažinti save, pagerinti emocinę savijautą.

Vėliau pradėjau giliau studijuoti šiuos piešinius, kad galėčiau padėti ir kitiems labiau pasidžiaugti gyvenimo spalvomis. Mano mokytojos Aurelija ir Brigita padėjo man susidraugauti su metodu ir išmokė, kaip sklandžiai jį perduoti kitiems. Galiu drąsiai ir atsakingai pasakyti: FRAKTALINIAI PIEŠINIAI mano gyvenime ėmė kurti stebuklus. Ne iš karto, bet pamažu mano gyvenimas prisipildė netikėčiausių dovanų.

O šalia lyg sesė atkeliavo ir NEUROGRAFIKA. Su didelėmis abejonėmis pradėjau piešti šia technika, bet… Pradėjusi sustoti jau negalėjau. Dėl to nuotoliniu būdu Maskvoje (Институт Психологии Творчества) baigiau pirmiausia NEUROGRAFIKOS specialistės, paskui ir instruktorės studijas.  Žingsnis po žingsnio pati transformuoju savo kasdienybę, padedu tai padaryti ir kitiems.

Mintys išties turi galią kurti mūsų realybę. Pati įsitikinau, jog sutraukytos mintys aplinkoje kuria chaosą. Draugiškos, aiškios, nuoseklios mintys dovanoja gyvenimo harmoniją. Jas sukurti padeda fraktalinis piešimas ir neurografika.

Piešdama integruoju ir kitas saviugdos technikas. Juk (per)piešiame savo gyvenimą… Dėl to piešti moku aš – ir moka kiekvienas.

KVIEČIU KURTI SAVO GYVENIMĄ SĄMONINGAI, KRYPTINGAI IR KARTU LINKSMAI BEI SPALVINGAI.

Asmenines pamokėles planuokite https://minciudovanos.lt/kontaktai/

IŠSILAVINIMAS
Net nesvarstydama pasirinkau lietuvių filologijos studijas. Norėjosi dar gilesnio ir aiškesnio tekstų spalvų pažinimo.
FRAKTALAI
Fraktaliniai piešiniai mano gyvenime ėmė kurti stebuklus. Susidraugavau su metodu ir išmokau sklandžiai jį perduoti kitiems.
NEUROGRAFIKA
Maskvoje (Институт Психологии Творчества) baigiau pirmiausia neurografikos specialistės, paskui ir instruktorės studijas.

Savianalizės mokymai

Savianalizės mokymai