NeurografikaNeurografika – puiki savo ateities planavimo priemonė

2020-01-100
https://minciudovanos.lt/wp-content/uploads/2020/01/neuro5-1.jpg

Ateitis… Vilioja. Baugina. Kelia klausimų. Kartais ji puikiai įsivaizduojama, belieka tik eiti į ją ir pasiimti jos teikiamas dovanas, o būna, kai matomas tik rūkas, jokio kelio ir tai kelia nerimą. Neurografika siūlo paprastus įrankius: neuroliniją, apskritimą, trikampį ir kvadratą. Juos piešiant, modeliuojant kuriami nauji gyvenimo projektai. Projektuoti galima artimiausią dieną, savaitę, metus ir netgi...

Ateitis… Vilioja. Baugina. Kelia klausimų. Kartais ji puikiai įsivaizduojama, belieka tik eiti į ją ir pasiimti jos teikiamas dovanas, o būna, kai matomas tik rūkas, jokio kelio ir tai kelia nerimą.

Neurografika siūlo paprastus įrankius: neuroliniją, apskritimą, trikampį ir kvadratą. Juos piešiant, modeliuojant kuriami nauji gyvenimo projektai. Projektuoti galima artimiausią dieną, savaitę, metus ir netgi dešimtmečius. Juk sakoma: jei nežinai, kur eiti, niekada niekur nenueisi… bent jau ten, kur nori. Neurografika padeda susivokti, kur noriu eiti.

Piešinys – mažas plotelis mūsų smegenyse.

Šiame plotelyje susiformavę neuronai sukuria atitinkamą realybės projekciją, kodą ir leidžia veikti. Dėl to galiu detaliai suplanuoti savo žingsnius link tikslo pasitelkdamas meno terapijos taisykles ir leisti smegenims padovanoti pačius tinkamiausius sprendimus.

Kai piešiu, popieriaus lape išmetu savo nerimą, didinu savo energiją, ieškau kuo efektyvesnių būdų kaip išspręsti įvairias problemas ir taip kuriu savo gyvenimo medį. Jame ir mano PRAEITIS, ir DABARTIS, ir ATEITIS. Kokie vaisiai augs ant mano gyvenimo medžio, labai daug priklauso ir nuo manęs.

Norėdama, kad ir kiti žmonės, spalvingai spręstų tiek paprastas, tiek sudėtingas savo gyvenimo problemas, dalinuosi savo žiniomis ir tikiu, jog neurografika labai ekologiškas būdas kurti savo ateitį. Juolab, kad piešti gali žmogus, visiškai nesusijęs su piešimu. Gal net spalvotus pieštukus paskutinį kartą laikęs prieš ar daugiau 20 metų.

Neurografikos piešinius išmokti piešti paprasta. 

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *