Kai pradedame kalbėti apie neurografiką, pirmiausia susipažįstame su linija, kurią vadiname NEUROGRAFINE. Jos apibrėžimas labai paprastas – tai linija, kuri niekada nepasikartoja ir eina mums nežinoma kryptimi… Atidžiai perskaitykite apibrėžimą. Kieno metafora ši linija? Tikriausiai nesuklysime ją pavadindami – gyvenimo kelio metafora. Juk kasdien mes einame šiek tiek nežinoma kryptimi ir pastebime, jog niekada viskas...
NeurografikaLINIJA, KURI NIEKADA NEPASIKARTOJA…
Kai pradedame kalbėti apie neurografiką, pirmiausia susipažįstame su linija, kurią vadiname NEUROGRAFINE. Jos apibrėžimas labai paprastas – tai linija, kuri niekada nepasikartoja ir eina mums nežinoma kryptimi…
Atidžiai perskaitykite apibrėžimą. Kieno metafora ši linija? Tikriausiai nesuklysime ją pavadindami – gyvenimo kelio metafora. Juk kasdien mes einame šiek tiek nežinoma kryptimi ir pastebime, jog niekada viskas lygiai taip nepasikartoja…
Vis dėlto dažnai būna, kai prabundame ryte ir sakome: „juk viskas taip pat – tik data pasikeitė, niekas kitas…“ Tąkart nedideli gyvenimo pokyčiai ir mažytės kitokios gyvenimo smulkmenos nepastebimos. Ir kai ateina noras į gyvenimą įtraukti pokyčių, reikia ATNAUJINTI įgūdį piešti neuroliniją. T.y. leisti gyvenime vykti netikėtumams, leisti patirti vis įvairesnes akimirkas.
Paprasta… Bet įdomu tai, kad neuroliniją nupiešti nėra iš karto taip paprasta. Ne vienas pradedantysis susiduria su šia problema. Ypač tai būdinga žmonėms, kurie linkę tvirtai kontroliuoti save ir kitus, tiesiog griežtai kontroliuoti gyvenimo tėkmę, turi labai tvirtus ir gilius įsitikinimus.
Būtent tvirti, dažnai sakome, nepalaužiami įsitikimai tampa pasikartojančiomis situacijomis. Keisti juos – keisti savo tapatybės suvokimą. Ir čia labai padeda neurolinija. Brėžiant neuroliniją smegenys gauna signalą pokyčiams.
Žinoma, bet koks pokytis susijęs su pasipriešinimu. Kai gyvenimo kelyje esame įsirėžę gilias vėžes, iššokti iš jų nėra jau taip paprasta. Visgi iššokame, jei turime ketinimą tai padaryti ir veikiame.
Piešdami neuroliniją, tiesiog paleiskite kontrolę ir stebėkite, kad ji keliautų rasdama vis naujesnius takelius… Tiesiog mėgaukitės procesu ir ramiai priimkite faktą, jei pradžioje linija nori kartotis, kampuotis ar dar kitaip priešintis taisyklėms. Priimkite tai ir pasakykite sau, kad piešite tol, kol lape puikuosi daug daug įvairių ir naujų įžvalgų dovanojančių neurolinijų.
Trumpa praktinė pažintis su neurolinija https://bit.ly/3mSJl1G