Žodžiai „greitas“, „greitoji“ ar populiarus junginys „Tapk…. per 5 minutes“ čia vartojamas šiek tiek kita prasme. Greitis čia tiesiogiai siejamas su GREITĄJA PAGALBA. O kas tradiciškai yra greitoji pagalba? Tai medikų ar pirmosios pagalbos įgūdžių turinčių žmonių veiksmai, jog išgyventum – galėtum kvėpuoti, neprarastum per daug kraujo ir pan. Toliau juk gydytis ir stiprėti turi...
Mąstau ir rašauGREITOJI PAGALBA VIDINIAM CHAOSUI NURAMINTI
Žodžiai „greitas“, „greitoji“ ar populiarus junginys „Tapk…. per 5 minutes“ čia vartojamas šiek tiek kita prasme. Greitis čia tiesiogiai siejamas su GREITĄJA PAGALBA. O kas tradiciškai yra greitoji pagalba? Tai medikų ar pirmosios pagalbos įgūdžių turinčių žmonių veiksmai, jog išgyventum – galėtum kvėpuoti, neprarastum per daug kraujo ir pan. Toliau juk gydytis ir stiprėti turi atsižvelgiant į tai, kas negalavimo krizę sukėlė.
Kai kalbame apie savo vidinę savijautą, tradicinę greitąją pagalbą vargu ar kviečiame. Juk simptomai sunkiai nusakomi – minčių chaosas, slegiantis jausmas krūtinėje, noras bėgti, kovoti ar susitraukti į kamuoliuką ir pralaukti tą keistą momentą. Ir šie pojūčiai paprastai nesusiję su fizinėmis ligomis. Jie kyla iš mūsų minčių, emocijų, instinktų sąveikos. Jei jausmas intensyvus, sunku dirbti kasdienius darbus, daryti racionalius sprendimus.
Dėl to šiandien siūlau trumpai prisiminti, kas tie 3 svarbūs taškai ir kaip sąveika su jais padeda nuraminti pirminį chaosą. Ir tai – pirmoji pagalba, kad dienos kokybė pagerėtų, galėtume ramiau atlikti suplanuotus darbus. Tačiau, jei problema slypi giliau, dirbti su savo mintimis, emocijomis, su savo vidinio pasaulio problemomis verta pratęsti. Čia jau recepto „Per 5 minutes“ pasiūlyti negali niekas. Bet kokiems rimtiems pokyčiams reikia atitinkamo laiko.
Greitoji pagalba sau su trumpu teoriniu pristatymu https://www.youtube.com/watch?v=wbnhzGmpppM